Kontakt

Find kontaktoplysninger til skolen, ledelsen, administrativt og teknisk personale, SFO og juniorklub.

Kristrup Skole
Skolegade 4
8960 Randers SØ
Tlf.: 8915 4141
E-mail: kristrup.skole@randers.dk

Skoleleder
Anne-Marie Vitting Christensen
Tlf.: 8915 4143 eller 2383 8860
E-mail: anne-marie.vitting.christensen@randers.dk

Viceskoleleder
Henrik Holm Nielsen
Tlf.: 8915 4142
E-mail: henrik.holm.nielsen@randers.dk

Skolesekretær
Jeanette Bæk Just
Tlf.: 8915 4146
E-mail: Jeanette.baek.just@randers.dk

Skolesekretær
Marianne Dommerby
Tlf.: 8915 4145
E-mail: marianne.dommerby@randers.dk

Serviceleder
Michael Hoberg
Tlf.: 6112 4330
E-mail: Michael.Hoberg.Rasmussen@randers.dk

Kristrup Skoles SFO
Skolegade 4
8960 Randers SØ
Tlf.: 8915 4130

SFO-leder
Karen Margrethe Kannegaard-Krogsholt
Tlf.: 8915 4144 eller 2992 8893
E-mail: karen.margrethe.kannegaard-krogsholt@randers.dk

Kristrup Juniorklub
Byvænget 12 A
8960 Randers SØ
Tlf.: 8915 4800
E-mail: vennelystvej@randers.dk

Juniorklubleder
Pia Ahm

Hvis du ønsker at kontakte Skoleafdelingen i Randers Kommune, kan du gøre det på boernogskole@randers.dk.

Bemærk, at beskeder, der indeholder personfølsomme oplysninger, ikke må sendes til ovenstående e-mailadresse.

Indeholder din besked personfølsomme oplysninger, skal den sendes som digital post.